CorpFlow | IT & Vývoj

Často kladené otázky &
odpovede:

Máte iné otázky?

Poradíme Vám

+421 911 798 880

Odporúčate vývoj vlastnej firmnej aplikácie alebo prispôsobenie už existujúcej?

Náklady se líšia podľa rozsahu a zložitosti Vášho projektu (požiadavky). Zahŕňa to analýzu, samotný vývoj aplikácie a servisné náklady po spustení (server, správa aplikácie) a prípadne iné servisé podmienky podľa dohody (SLA zmluvy a iné).

Aké sú náklady na vývoj custom webovej aplikácie?

Náklady se líšia podľa rozsahu a zložitosti Vášho projektu (požiadavky). Zahŕňa to analýzu, samotný vývoj aplikácie a servisné náklady po spustení (server, správa aplikácie) a prípadne iné servisé podmienky podľa dohody (SLA zmluvy a iné).

Ako dlho trvá vývoj custom webovej aplikácie?

Doba vývoja je rozdielna, záleží na veľkosti a komplexnosti projektu. Menšie projekty môžu trvať niekoľko týždňov, zatiaľ čo velké projekty aj niekoľko mesiacov alebo rok a viac.

Akú podporu poskytujete po spustení aplikácie?

Samozrejme vždy poskytujeme online podporu. Ponúkame priebežnú technickú podporu, údržbu prevádzky a aktualizácie pre zaistenie plnohodnotného fungovania aplikácie. Základnú podporu je možné rozšíriť aj SLA zmluvou.

Ako pristupujete k prispôsobeniu aplikácie individuálnym potrebám oproti bežným CRM a ERP riešeniam?

Oproti iným online riešeniam, ekosystém CorpFlow vznikal už základu ako flexibilné riešenie pre splnenie individuálnych požiadaviek. Od prvého spustenia CorpFlow základného modulu, spolupracujeme s klientom na pochopení ich špecifikých potrieb a cieľov a vytvárame riešenie na míru, ktoré tieto potreby napĺňa.

Je aplikácia CorpFlow drahá na prevádzku?

Naším cieľom je aby aplikáciu využívala celá firma. Preto neúčtujeme poplatky za presný počet používateľov (licencia na používateľa) ale je vytvorená cenová ponuka podľa balíka veľkosti firmy a zároveň výberu modulov. Aplikácia je cenovo porovnateľná s inými aplikáciami, ktoré nemajú možnosti individuálnych zmien a zároveň sa neúčtujú žiadne skryté poplatky za API prenosy dát alebo íné. Viac tu: CorpFlow.sk

Ako zaručíte kvalitu a testovanie aplikácie?

Používáme komplexné testovacie procesy, vrátane manuálneho a automatického testovania, aby sme zaistili, že aplikácia je bez chýb a efektívna. Aplikácia sa vždy testuje či už na strane programátora lokálne, nasadená na testovací server ale na vyžiadanie aj na strane klienta. V príapde požiadavky je možné vykonávať aj iné dodatočné testovania ako napr. Penetračné testy..

Aké technologie používáte pre vývoj webových aplikácií?/h4>

Pracujeme so širokou škálou technologií. Napr. HTML, CSS, JavaScript, PHP, Vue, React, Angular, Node.js a iné, v závislosti na požiadavkých projektu.

Vytvárate aj internetové stránky s návrhom grafikého prevedenia alebo eshop?

Áno. Internetovú stránku alebo eshop je možné realizovať s vytvorením individuálneho grafického prevedenia (máme dostupného grafického špecialistu), alebo zakúpiť už hotový dizajn a následne to prepojiť s naším vlastným CMS nástrojom (CorpFlow CMS pre správu obshu stránky alebo správy Vášho nového obchodu (CorpFlow Eshop) Rozdiel je náseldne v čase implementácie a cene, nakoľko najprv je vždy potrebné vytvoriť individuálny dizajn, ktorý sa kúpením nemusí vytvárať.

crebiso logo small

Kreatívne nápady a úspešna realizácia..
Napíšte nám!

CREBISO | MyCorp